Nabídka práce – Velkopopovický pivovar

Odkaz na inzerát:

>> Web <<

Procesní specialista stáčení – Technolog

Pivovar Velké Popovice přijme absolventa na pozici technologa stáčírny. Jedná se významnou pozici ve vedení stáčíren pivovaru a je vhodná pro pracovitého a šikovného člověka (široký procesní záběr – automaty, poloautomaty). Pozice je ideálně vhodná pro procesáky a energetiky.

Charakteristika pozice:

Do týmu stáčíren Plzeňského Prazdroje hledáme sympatického kolegu na pozici Procesní specialista stáčení – Technolog, jehož hlavní činností je kontrola dodržování procesu stáčení, kontrola kvality, řízení výtrat materiálů i piva a účinnosti stáčecích linek. Na starosti má také řešení technologických situací a spolupráci na auditech a se všemi odděleními.

Náplň práce:

• Řeší nestandardní technicko – technologické situace na základě nabytých znalostí a schopností analytického myšlení
• Řídí výtraty, účinnosti stáčecích linek, doby přestaveb a prostojů a jejich optimalizaci, realizaci a kontrolu procesních výjimek
• Zajišťuje zlepšování v oblasti NPD a obalového materiálu
• Spolupracuje s oddělením Nákupu na specifikaci vstupních materiálů pro stáčení – etikety, lepidla, korunky apod.
• Kontroluje kvalitu výsledné adjustáže, zajišťuje drobné kalibrace a údržbu laboratorních přístrojů
• Řídí reporting stáčíren a změny v oblasti standardů stáčení (Zpracovává a kontroluje data, připravuje a zavádí zlepšení v oblasti reportingu)
• Připravuje podklady pro schvalovací procesy investičních akcí stáčíren (Bussines case, CPIR, PPR)
• Zodpovídá za systém interní dokumentace stáčíren dle platných požadavků
• Spolupracuje na auditech GPS, FSSC, ISO, EMS apod.
• Účastní se degustací stáčených piv

Požadavky:

• Vzdělání – vysokoškolské, technického zaměření
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Řidičské oprávnění typu B
• Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

• Jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Zázemí jedničky na pivním trhu
• Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
• Odměna za doporučení dalšího zaměstnance ve výši 15 000 Kč a víc
• Příspěvek na stravování – stravenky
• Příspěvek za věrnost dle délky trvání pracovního poměru
• Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, čepované pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu
• Odměny za dárcovství krve od 2 000 do 20 000 Kč
• Pravidelné roční navyšování mzdy
• Firemní společenské akce
• Nápoje na pracovišti zdarma
• Volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
• Podporujeme zaměstnance v dalším vzdělávání a profesním růstu
• Týden dovolené navíc – 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek a relax
• V neposlední řade přátelský tím kolegů a další široké portfolium dalších peněžních i nepeněžních benefitů

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Katarína Tóthová